BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Tai ką, studijuojam?

Fryda ● 2011-09-29

Dar vienas naujas mano gyvenimo etapas prasidėjo, bet nauji dalykai, kai maloniai apsipranti su senais, gąsdina. Norėtųs taip atsitraukti nuo visko, išeiti į vienumą ir nemąstyti apie viską, apie ką tik šiame pasaulyje mąstoma. Užsiimti buvimu. Tą trumpomis laisvų vakarų akimirkomis ir darau, griebusi teptuką į nagus.

Kai Bendražygiui papasakojau, kad norėčiau gyventi plauste, jis nustebęs perklausė, kodėl būtent plauste. Nežinau, atsakiau, bet tada visada būčiau namie ir galėčiau keliauti vienu metu. Prisiparkuoti savo namą bet kuriam pasaulio kampe!.. Ir užsisvajojau apie rutinos ypatumus ant plaustų.

—-

Stypsodama palei auditorijos duris pažįstamai tariau:

- o aš tai nervinuosi.

- Ko tu nervinies? - paklausė ji gan nustebus.

Ne, nežinau nė pati. Aš visada papuolusi į naujas ir nepažįstamas situacijas, it koks katinas, gūžiuosi ir nervinuosi. Iš dalies ir dėl to, kad negaliu patikėti, jog man pagaliau pavyko. Aš mokysiuosi aukštojoje mokykloje. Tingiu pasakoti ilgus trejus metus, kurių man prireikė, kad iki čia atsikasčiau - bet vienu žodžiu, likimas rūpinasi, kad eičiau jo paskirtais takais. Gal Mokytojas ir buvo teisus, kiekvieną sykį išgirdęs iš mano lūpų išsprūstantį žodį „dizainas“ teatrališkai susiimdamas už galvos. Rods, ir pati sau buvau tik įsikalbėjusi, kad man kažkodėl reikia būtent dizaino. Tad studijuosiu dailę apskritai ir mėginsiu suprasti, ko iš tikrųjų noriu iš gyvenimo.

Auditorijoje tiriamai apžvelgiu savo būsimuosius dėstytojus, ir liūdnai atsidūstu vėl pamačiusi Jean-Luc Verna(galite pagooglinti vaizdus, kad pamatytumėte kaip jis atrodo). Pastarasis išžiojęs kramtė gumą ir raitė pilvą iš neturėjimo ką veikti. Jis man dėstys piešimą. Mintyse sumečiau, kad gal ir gerai, kad jį matysiu, nes iškart atkris noras turėti savo išsvajotą septum nosy. Mažiau pinigų išmestų balon ir mažiau vargo.

Taigi, po nepavykusio romano su VDA apsistojau Prancūzijoje. Šičia, paklausta, kodėl būtent studijos šitoj šaly, imu malti liežuviu apie kultūrą, meno tradicijas, jų lopšį ir visokius Louvre`us. Cha, mintyse galvoju, išgraužkit. Mano intencijos tiesiog nesutapo su likimo.

Jūs visi išprotėję. Va taip va.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Tai ką, studijuojam?"

Rašyti komentarą