BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Labai nerimtos blevyzgos apie rankinių turinį

Fryda ● 2011-02-05

Tam tikra prasme giliai įkvėpta rasto Enorcos įrašo apie rankinaites, grįžusi iš miesto nusprendžiau iškuopti savają, ir pasižiūrėti ko ten prisikaupė. Kadangi rankinių turiu devynias galybes, ir kiekvienoj vis kažko yra, apsiėmiau kraustyti tą, su kuria paskutinį sykį vaikščiojau. Žiūrim, ką turim…

Hm. Yra pora pasų - mano ir ne mano. Iš kažkokio žurnalo nebeaišku kam išplėštas Paryžiaus žemėlapis (Turbūt meninėms reikmėms). Pora pasibaigusio galiojimo kino teatro abonementų. Mano piniginė - negalėjau apsikęsti su jos šlykčia violetine spalva, tad apipaišiau auksiniais ornamentais, tik, deja, nuo to vaizdas nelabai pagerėjo. Be to, iš jos visada iškrenta visos smulkios monetos. Va, kaip tik jos ant žemėlapio mėtosi - keletas lietuviškų, eurocentų ir 20 senoviškų prancūziškų pinigų su bobos galva, kuriuos man papludimy padovanojo kažkoks pensininkas su metalo detektoriumi. Rožinis trintukas, kuris netrina, o palieka kažkokias šlykščias rožines dėmes. Hilford juostelė - na, gal čia nesiskaito, nes šiandien ją pirkau. Pora rūšių klijų, lipni juostelė, žirklės, eee… daiktas popieriui susegti. Pieštukai, beveik visi neveikiantys. Nuardyta megztinio rankovė… Eeee… gerai, kas toliau? . Ant jos mėtosi sena akvarelė maišely(o maža kas?!) bei rožiniam maišely keletas nuknistų smeigtukų popieriui. Ir pora kasos čekių. Berods viskas.

Kitų rankinių turbūt nenoriu matyti XD

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1) : "Labai nerimtos blevyzgos apie rankinių turinį"

1 | Lukrecija

2015-02-24 ● 17:14

Na labai jau įspūdingas rankinės turinys. Manau, kad yra daug nereikalingų daiktų, bet čia turbūt pas kiekvieną rankinės turėtoją tokių daiktų atrastume. Aš kiekvieną mėnesį sutvarkau rankinės turinį ir kaskart randu krūvas čekių, kino bilietų, saldainių popieriukų ir dar visokio gėrio, kurį išmetu į šiukšlių dėžę :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą