BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Kaip aš vaikystėj turėjau Mindfuckinį arklį

Fryda ● 2011-11-17

Kažkada gūdžioj vaikystėj, jeigu kas nors būtų manęs paklausęs, kokiu gyvūnu būčiau, nedvejodama būčiau atsakius - arkliu. Mažėlis brolis nerodydavo tokio entuziazmo būti raiteliu, kokį aš turėdavau būti žirgu, bet ką jau padarysi.
Anais neįdomiais laikais ir žaislinių arklių pasirinkimas nebuvo baisiai didelis, o apie „Juodąjį Gražuolį“ net nebuvau girdėjusi. Mano arkliškoji biblija buvo P. Cvirkos „Šyvio gyvenimas“, ir širdį kaskart suspausdavo ją perskaičius - istorija anaiptol nebuvo laiminga(nors, aišku, klaikių Biliūno novelių niekas nepralenkdavo - skaitydavau ir žliumbdavau, vėl skaitydavau ir žliumbdavau).
Visa laimė, turėjau draugę, kuri taipogi visai entuziastingai būtų atgimus žirgu. Taipogi turėjom porą dviračių, ir tai jau savaime geras dalykas. Dar geresnis dalykas - kai įsivaizduoji, kad dviračiai yra arkliai. Josios dviračio vardas buvo Pegasas, o kai ji galutinai susinervindavo - ir Žalias Šūdas(dviratis buvo žalias ir senas, pasiskolintas iš močiutės). Kai atėjo mano eilė susigalvoti įsivaizduojamą žirgą, aš jį draugei apipasakojau kaip juodą kumelį, visą žvaigždėtą, ir su pačia didžiausia žvaigžde ant kaktos. Kadangi neseniai buvau kažkur palėpėj atradus ir n kartų perskaičius Jono Avyžiaus „Juodažvaigždį arkliuką“, nusprendžiau jį pavadinti Juodažvaigždžiu.
- Nesąmonė, geriau padink Žvaigždūnu, - užginčijo draugė, ryškiai prisižiūrėjus kažkokių multikų. Nors ir mėginau jai paaiškinti reikalo rimtumą, bet galų gale teko nusileisti. Taip mano įsivaizduojamas vaikystės Arklys buvo pavadintas Žvaigždūnu.
Dažnai jį ir piešdavau ir galiu prisiekti, kad kur nors namie atrasčiau vieną tų iliustracijų. Bet štai vieną sykį besimakaluodama internete netyčia atradau štai tokią mindfuckinę nuotrauką.

Tas arklys atrodė iš akies trauktas a la Žvaigždūnas. O, kad aš apie tai būčiau nutuokus vaikystėj - kas galėjo pagalvoti, kad tokios trenktos spalvos arklys iš tiesų egzistuoja?!

Va taip va.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kaip aš vaikystėj turėjau Mindfuckinį arklį"

Rašyti komentarą