BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Filmas: Roi de l’évasion/King Of Escape

Fryda ● 2012-02-17

Kažkada vienas prancūzas manęs paklausė, ar aš mėgstu prancūziškus filmus. Nelabai, atsakiau, visi ten per daug dulkinasi. Jis ėmė žvengti, kas keisčiausia, sutikdamas su mano nuomone. Iš tiesų niekada ir nebuvau prancūziško kino mėgėja - jis toks lengvas, emocionalus, be egzistencinių skaudulių. Bent jau tas, kurį teikiausi pažiūrėti.
Tiesą sakant, šis filmas kaip tik toks. Ir taip, visi čia dulkinasi. Su visais. Bet juk tai, pasirodo, ir juokingiausia! Kai šį filmą žiūrėjau pirmą sykį, visa kino salė tamsoje mirė iš juoko, ir gėda buvo neprisidėti.
Iš tiesų tai istorija apie Armandą, vienišą vidutinio amžiaus ir neišvaizdų vyriškį, dirbantį traktorių pardavėju kažkur už miesto. Jo gyvenimas būtų visiškai normalus ir niekuom neįdomus, jei vyrukas nebūtų homoseksualus. Bet šitai tampa visišku niekiu, kai jis, užknistas viso savo gyvenimo be perspektyvų, pabėga su nepilnamete verslo konkurento dukra. Prie šios jau neblogos istorijos pridėkime keistas šaknis, veikiančias kaip afrodiziakas, visas policijos pajėgas, tėvelį su medžiokliniu šautuvu ir krūvą kitų netikėtumų, kurie tampa šios banalokos istorijos varikliuku.
Ir taip, filmą žiūrėjau du kartus, ir abu miriau iš juoko.

Treileris susidomėjusiems:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Filmas: Roi de l’évasion/King Of Escape"

Rašyti komentarą