BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Atleiskite už keistą mano skonį..

Fryda ● 2011-11-17

Į mano kiek konservatoriškų pažiūrų amplitudę įeina ir tradicijos bei jų palaikymas(Na, ne iki Konfucijaus lygio, kad ir kaip tam tikrais atžvilgiais juo žavėčiausi). Kartais tai atsitinka ir norint ar nenorint, kaip ir šiuo atveju. Taigi, turiu tradiciją prieš Kalėdas susirgti angina.
Būtent dėl jos nenusivilkau į konferenciją apie Eleonore Bak, ir mane graužia sąžinė. Juodai graužia. Deja, internete bandydama atsigriebti nedaug ką pešiau. Tebūnie prakeikti tie nežinomieji menininkai D;
Šiaip aš su garso menu ir apskritai garsu nesu pernelyg daug susidūrusi. Muzikoje buvau(ir tebesu) nulis, tad nenuostabu. Mano nedidelės žinios apsiriboja Yves Klein, Fred Frith, Yoko Ono ir dar kažkeliais privalomais menininkais, kuriuos pamiršau. Na, nors-bet-ko jau ko, bet Yoko Ono pamiršti neįmanoma.

Kaži kodėl negaliu pakelti jos balso tembro..

Tačiau kartais braidžiodama šen bei ten interneto srutyne vis atrandu ką nors žavaus. Pavyzdžiui, Mutant Beatniks. Pradinė scena su šunimi - nepakartojama.

Ir paskutinis, pasirodo, lietuviškas stebuklėlis, dėl kurio turbūt būtų verta nusipirkti gerą aparatūrą, išdėstyti ratu, pačiai atsigulti į vidurį ir vizualizuoti dainų pavadinimus.
ČIA: Nimmen Dimmur

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Atleiskite už keistą mano skonį.."

Rašyti komentarą