BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Aš kaip Indianna Jones spoksau į serijinį žudiką kuo šaltesniu žvilgsniu

Fryda ● 2011-11-02

Vakar parduotuvėje pamačiau skrybėlę. Pasimatavau, ir pagalvojau, kad man visada tik ir trūko tokios skrybėlės, kurią su malonumu nešiočiau metų metus. Tokios, be kurios mano veidas taptų neišbaigtas, ir be jos atrodyčiau kaip nesava - nešiočiau ją taip, kaip nešioja visokie neaiškūs hipiai ir poetos, ir tai tampa ne tik jų minčių saugykla, bet ir kažkuo intymaus ir išskirtinio. Ir kai po daugelio metų netyčia kur nors ją palikčiau, žmonės sakytų - ei, čia juk Frydos skrybėlė!..

Kitą dieną nudrožiau ir seilėdamasi dėl didokos kainos nusipirkau tą neraliuotą skrybėlę. Prižadėjau, kad toliau atsiduosiu tik aistrai rankioti drabužius skudurynuose, iš šiukšlių dėžių ir visokiausių sandėliukų, kaip jau nuo paauglystės sėkmingai darau. Tad su trenksmu grįžau namo, ir tik įžengusi pro duris garsiai pareiškiau:

- Jei su šita skrybėle neatrodau kaip Indiana Džounsas, tuojau pat nešu ją atgal!

Katinas kažka entuziastingai paniurnėjo po nosimi, mandagiai ją apuostė ir nuėjo glamžyti mano virtuvinės šluostės( o_O… ). Beliko pamatuoti šią skrybėlę savo vyriškiui ir nuspręsti kad aš su ja šįvakar eisiu žiūrėti „C’est arrivé près de chez vous“

Arba „Man Bites Dog“ angliškai. Tai keturių kino studenčiokų mažo biudžeto darbas, nuskynęs visą krūvą kino apdovanojimų(jeigu tuom galima įvertinti filmo gerumą), pasakojantis apie serijinio žudiko gyvenimą. Grupelė, kurianti dokumentinį filmą, visur sekioja žudiką, stebi, kaip jis kokošina viską kas juda, o galų gale ir patys vis labiau ir labiau įsivelia į kruviną procesą. Anot vieno žiūrovų, jis filme suskaičiavo 43 žudymo aktus, kurie, pasakysiu, gan tikroviški.

Ai, ir beje, tai juodo humoro mockumentary žanro filmukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Aš kaip Indianna Jones spoksau į serijinį žudiką kuo šaltesniu žvilgsniu"

Rašyti komentarą