BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Inner Regions

Apie trisomiją trumpai

Fryda ● 2011-09-30

Neseniai įnikau į rašytojos Sandros Bernotaitės blogą.

Jame atradau malonių ir įdomių pasakojimų iš josios visatos - apie knygas, žmones ir susitikimus. Mane papirko jų maloni kasdienybė, tad rekomenduoju.

O aš kartą Lyone nuėjau apžiūrėti Notre Dame bazilikos, stovinčios ant kalno. Ją galima pamatyti kone iš visur mieste, jei tik neužstoja aukšti pastatai. Man besėdint ir bevėpsant į interjerą, į vidų sugriuvo ekskursija - atvežė šutvę paauglių vokietukų. Vieni apibėgo ratą blyksėdami blykstėmis ir movė lauk klegėdami.
Viena mergina pastovėdavo prie šoninio altorėlio, kartais persižegnodavo ir išsitraukusi fotoaparatą su blykste jį nufotografuodavo. Taip ji padarė ratuką ir išėjo.
Kitas vaikis centrine nava drožė priešais save iškėlęs filmavimo kamerą ir per jos langiuką apžiūrinėdamas bažnyčią. Paskui net nepasukęs galvos nėrė lauk paskui savo draugus.
Grįžtant miestan, sėdėjau funikulieriuje laukdama, kol jis pajudės. Įlipo ir vyriškis su berniuku, turinčiu dauno sindromą. Jiems atsisėdus berniukas ėmė išsižiojęs dairytis aplink po nušiurusį funikulierių ir kartoti:
- Pažiūrėk, kaip čia gražu, kaip čia gražu!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Apie trisomiją trumpai"

Rašyti komentarą